if_photoif_put_inmenu
3D-BuD
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 607-87-84 Показати
+38 (097) +38 (097) 816-72-23 Показати

Про компанію

Вже минули ті часи, коли компанія, що займається продажем будівельного та сільськогосподарського обладнання, покрівельних покриттів або обладнання для опалення обмежується виставленими на сайті товарами, їх коротким описом і вказаною ціною. Ми більше п'яти років тому врахували всі вимоги сучасного споживача.

Тому «3D-BUD»:

1. Налагоджує прямі зв'язки з виробниками, вивчає асортимент і укладає вигідні угоди.

2. Пропонує високоякісні товари за помірною вартістю.

3. Отримує додаткові інструкції та рекомендації до нового обладнання, що дозволяє надавати нашим клієнтам вичерпні професійні консультації.

4. Співпрацює з провідними виробниками України, Білорусії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Туреччини та Польщі.

5. Консультує по експлуатації складного технічного обладнання.


спектр діяльності

Широкий спектр діяльності «3D-BUD» включає в себе наступні напрямки:

  • будівельне обладнання;
  • обладнання для опалення;
  • сільськогосподарське і фермерське обладнання;
  • покрівельні покриття.

У кожній категорії Ви знайдете великий асортимент спеціалізованого обладнання та інструментів за доступною ціною. Знизити вартість нам дозволяє відмова від посередницьких послуг - «3D-BUD» працює виключно безпосередньо з виробником.


очевидні переваги

Крім зниження вартості шляхом відмови від послуг посередників, пряме співробітництво з виробниками, допомагає нашій компанії гарантувати виконання термінів доставки обладнання і його якість.

На відміну від більшості компаній, що продають професійне обладнання, ми працюємо не тільки з професіоналами, що представляють великі будівельні компанії, але і з рядовими громадянами, які вирішили зайнятися будівництвом приватного будинку, або організувати власне фермерське господарство.


Відмінності професійного і побутового обладнання

Будівельне обладнання, яке «3D-BUD» пропонує споживачам, які купують його для особистого використання, нітрохи не поступається якістю професійного. Єдина істотна відмінність між двома категоріями - професійної та побутової - це час безперервної експлуатації.

Вага таких моделей менше, також вони не вимагають великого запасу міцності корпусу або труться елементів. Відповідно, і ціна такого обладнання трохи нижче професійного, що не може не бути приємним бонусом для приватних покупців.

Незалежно від того, яке саме обладнання Ви підібрали для себе в нашій компанії, «3D-BUD» забезпечує:

  • вигідну покупку;
  • допомога в підборі оптимального в кожному конкретному випадку обладнання;
  • доступну вартість;
  • повну комплектацію;
  • гарантійне обслуговування.

«3D-BUD» стабільно збільшує ефективність своєї роботи. Тому робота наших співробітників цілком спрямована на те, щоб відповісти на питання покупців, допомогти з правильним вибором обладнання. Наші фахівці допомагають оформити замовлення і правильно укомплектувати його. Завершальним етапом є вибір оптимального для покупця способу доставки і її терміни. Ну і, звичайно ж, наступні консультації та гарантійне обслуговування.

Купуйте будівельне обладнання в «3D-BUD» і Ви неодмінно повернетеся до нас ще раз.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×